Ботев Луковит свали Локо Мездра от върха

Локомотив 2012 (Мездра) завърши със загуба есенния полусезон в Северозападната “В” група. “Железничарите” паднаха с 0:1 при визитата си на Ботев (Луковит). Единственият гол в мача падна в 25-ата минута, когато Владислав Василев засече с глава центриране на негов съотборник от корнер и прати топката в мрежата зад Левашки.

Локомотив 2012 (Мездра)

Двата отбора си разделиха по едно полувреме. През първата част домакините бяха по-добри и освен гола създадоха още три отлични възможности за попадения, но така и не преодоляха за втори път Левашки.

След почивката “железничарите” се активизираха и надиграха съперника. На пет пъти изравнителният гол висеше на косъм, но така и не падна. Секунди преди края Борис Петков удари флагчето и главният съдия му вдигна втори жълт и респективно червен картон.