Старшата на Локо прегази Ком в Берковица

Юношите старша възраст на Локомотив (Мездра) записаха нов успех в първенството на Зона “Враца”. Възпитаниците на треньора Валентин Пешунов се наложиха с 4:1 при гостуването си на Ком (Берковица).

ФК Локомотив Мездра

Мачът започна равностойно, но постепенно играчите на Локомотив притиснаха съперника си пред неговото наказателно поле. В средата на полувремето Ивайло Бояджиев се пребори за една спорна топка и подаде към Александър Омарски. Той напредна и елегантно преодоля вратаря на Ком за 0:1. До края на полувремето “железничарите” не отстъпиха инициативата и логично стигнаха до втори гол, който бе дело на Марио Христов от пряк свободен удар. През първите 45 минути домакините демонстрираха изключително груба игра, която обаче не бе санкционирана от главния съдия.

Играчите на Локомотив започнаха добре и втората част на мача в Берковица, но ударите на Александър Омарски и Ивайло Бояджиев не намериха целта. При една от редките си атаки домакините успяха да върнат едно попадение след бързо изпълнение на пряк свободен удар. Попадението във вратата на Сайков обаче само раздразни “железничартие”. Няколко минути след това, Томислав Масларски засече центриране от корнер за 1:3.Малко по-късно пък Павлин Борисов оформи крайното 1:4 за гостите от Мездра .В края на срещата влезлият като резерва Лидиян Тодоров се спречка с играч на домакините и двамата бяха изгонени с директни червени картони.

Съставът на Локомотив: Ивайло Сайков, Персиян Пешев, Красимир Симеонов (к), Марио Христов, Деян Петров, Марио Иванов, Мартин Крумов, Денис Ивайлов, Томислав Масларски, Александър Омарски, Ивайло Бояджиев